Etkinlikler

MHP STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım Ziyareti

28 Şubat 2022 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneğimiz Başkanı M.Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetin siyasi partilere ziyaretleri devam ediyor. Yönetim kurulumuz bu kez MHP STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile parti genel merkezinde bir araya geldi.

GGYD heyetini son derece samimi bir şekilde karşılayan Yıldırım, partisinin sivil toplum kuruluşlarla ilişkilere büyük önem verdiğini, bu yönde projeler geliştirdiğini bildirdi. Başkanımız Allıoğlu da derneğimizin tüm siyasi partilere aynı mesafede olduğunun altını çizerek, “Ancak şehrimizin ve ülkemizin çıkarları için siyasilerimizle, partilerimizle işbirliği yapmaktan da çekinmeyiz. GGYD, neredeyse tüm siyasi görüşten insanların olduğu, demokrasinin hakim olduğu bir dernek. Bugüne kadar yaptığımız tüm başarılı çalışmaların temelinde de her görüşe duyduğumuz saygı ve kurum içine girince siyaseti dışarda bırakışımız yatıyor” ifadelerini kullandı.

Başkanımız; İş’te Fırsat Toplantıları, kız çocuklarına burs imkanı sağlayan Nilüferler Yetişiyor Projesi, bivarbiyok e-ticaret sitesi, sosyal sorumluluk çalışmaları başta olmak üzere derneğimizin faaliyetlerine ilişkin de bilgi verdi.Copyright  GGYD