Projeler

Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu

2012 yılında, Şehit bir üyemizin çocuğuna amatörce burs vermeyi planlayarak oluşturulan ve daha sonrasında iş insanlarının, öğrencilerimize rol model olabileceği ve bu sebepten dolayı da ne kadar çok kız öğrenciye yol gösterebilirsek o kadar yardımcı oluruz düşüncesiyle oluşturulan ve kendi imkanları ile okumakta zorluk çeken başarılı üniversiteli kız öğrencilere burs vermek amacıyla oluşturulan bir fondur.

Daha sonra iş insanı olmanın temelinde yatan topluma duyarlı olmak, toplum için en önemli değerin eğitim olduğu bilinci ile kız öğrencilerimizin erkek öğrencilerle kaynaşması ve Nilüferlerin kız öğrencilerle sınırlı kalmaması amacıyla başarılı erkek öğrencilere de burs verilmesi konusunda karar alınmıştır.

Değerli üyelerimizin de katkıları ile bu güne kadar Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu 100 öğrenciyi mezun etmiştir. Bu eğitim öğretim yılı itibari ile de 100 başarılı öğrenciye eğitim bursu vermeye devam etmektedir. Dünyanın içinde bulunduğu küresel salgın covid-19 sürecinde öğrencilerimize verilen burslar kesilmeden devam etmiş ve Nilüferlere destek sağlanmıştır.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği, üyeler arasındaki ticareti geliştirmek üzere kurulmuş bir sivil toplum kuruluşu olmasına rağmen, diğer sivil toplum kuruluşlarına da toplumsal farkındalık ve eğitimin önemi konusunda rol model olarak öncülük etmektedir.

Burs Başvuru Linki:
https://forms.gle/tnvzyFCHdfV3UHkz6 

Galeri
Copyright  GGYD