Etkinlikler

GGYD AKADEMİ- " Yönetim Becerileri ve Liderlik " Eğitimi

25 Ekim 2022 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği üyeleri "GGYD AKADEMİ" etkinlikleri kapsamında Aldino Hotel’de biraraya geldi.

 

Üyelerinin sosyal beceriler ve kişisel gelişim konularındaki eğitimine önem veren GGYD, eğitim programına bir yenisini daha ekledi.

 

Üyelere Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv (Bay Protokol) tarafından “Yönetim Becerileri ve Liderlik” eğitimi verildi. Lider ve yönetici arasındaki farkı anlatan Ataöv, katılımcılara liderlerin temsili ve beden dili konularında bilgi verdi.

 

İnteraktif devam eden eğitimde sofra adabı, ilk izlenim ve algı yönetimi gibi konu başlıkları da ele alındı. Toplantıda Ataöv, katılımcıların iş sahalarında nasıl daha iyi bir yönetici olacaklarına ilişkin bir sunum yaptı.

 

Katılımcılar programın soru cevap kısmında Ataöv’e günlük hayatta yaşadıkları yönetim sorunlarına ilişkin sorular yönelttiler. İyi bir yöneticinin işini şansa değil sisteme ve bu sistemin doğru, yerinde işlemesine bağladığını söyleyen Ataöv, herkesten yöneticiliği konusunda özçekim yapmasını istedi.

 

Oldukça verimli geçen eğitim için Ataöv katılımcılara teşekkür etti.Copyright  GGYD