Duyurular

CANLI YAYIN SEMİNER

30 Mart 2021 Salı (YARIN) tarihinde saat:16.00 da Zoom Online toplantımızda LABRİS Networks Kurucu Ortağı üyemiz Sayın Oğuz Yılmaz konuğumuz olacaktır.

Derneğimiz Bilişim ve Teknoloji Topluluğunun organize ettiği bu toplantıda “Siber Güvenlik, Siber Tehditlere karşı sonuç veren ipuçları” konulu sunum gerçekleşecektir.

Elektronik aygıtlar gittikçe internete daha da bağlı hale gelmekte, bizler de gerek iş gerek özel yaşamlarımızda internet, internete bağlı aygıtlar ve özelde de sosyal medya ile daha içli dışlı hale gelmekteyiz. Bu internet kullanım süre ve yöntemindeki artış ile beraber siber tehditlere karşı açık yüzümüz de artmaktadır.

Çevremizde de gerek kişisel bilgi ya da para kaybına yol açan, gerekse iş sürekliliğini tehdit eden siber olayları görüyoruz duyuyoruz.

İşte bu seminer ile sizlerin kendi siber ve bilgi güvenliğiniz anlamında dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsedilecek, bununla beraber kendi şirketleriniz ve kurumlarınızda dikkat etmenizde fayda bulunan ilk adımlara değinilecektir.

 

 

 

 Copyright  GGYD