Etkinlikler

Ticaret ve İş Geliştirme Kurulu "Tanıştay&Çalıştay Toplantısı"- 2

GGYD Üyeleri "Tanıştay Çalıştay Toplantısı"yla işbirliklerine devam dedi..

 

GGYD üyeleri gelenekselleşen "Tanıştay, Çalıştay Toplantısı"nda buluştu. Başkan Allıoğlu toplantıda gerçekleştirilen birebir görüşmeler sayesinde ticari işbirliklerinin arttığını söyledi.

 

17 Kasım 2022 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) üyeleri İkinci kez "Tanıştay, Çalıştay Toplantısı"nda  biraya geldi. Ticaret ve İş Geliştirme Kurulunun organize ettiği toplantıda üyeler arasında ticari işbirlikleri için görüşmeler gerçekleştirildi.

 

GGYD Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu organizasyonun amacının üyelerin kendi ticaret alanlarını birbirlerine anlatması olarak açıklarken, birebir görüşmeler sayesinde yeni işbirliklerinin önünün açıldığını ifade etti. "Tanıştay Çalıştay Toplantısı"nın ikincisini düzenlediklerini belirten Başkan Allıoğlu, "bu toplantılara dair üyelerden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu nedenle de önümüzdeki süreçte de devam edeceğimiz bir etkinlik olacaktır. Yüz yüze yapılan görüşmeler üyelerin birbirlerine olan güvenini de sağlamlaştırıyor. Bu güven yapılan işbirliklerine de olumlu yansıyor" dedi.

 

Toplantı üyelerin görüşmelerinin ardından son buldu.

 

 Copyright  GGYD