Etkinlikler

ŞİRKETLERİN ŞAMPİYONU GGYD BASKETBOL TAKIMI

Ankara’daki şirketler arasında düzenlenen Şirketler 4x4 Tek Pota Ligi basketbol turnuvasında, zirveye çıkan isim Genç Girişim ve Yönetişim Derneği oldu. GGYD, henüz çok kısa bir süre önce de Şirketler Arası Voleybol Ligi’nde de şampiyonluğu kazandı.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği üyeleri ve ailelerinin büyük coşku ve heyecan yaşadığı turnuvanın final maçında Enerjisa karşı karşıya gelen GGYD Basketbol Takımı, zorlu geçen bir çekişme ve mücadelenin yaşandığı karşılaşmayı kazanarak, şampiyonluğa ulaştı. İş yaşamındaki yeteneklerini sahada da gösteren GGYD sporcuları, turnuva sonundaki şampiyonluk sevincini tribünleri dolduran aileleri ve iş arkadaşları ile paylaştı.

 

HEM TİCARETTE HEM SPORDA BAŞARI

 

GGYD Basketbol Takımının her zaman yanında yer alarak her maçını izleyen GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu da şampiyonluk heyecanını sporcuları ile paylaştı. Maçın sonunda tüm ekibi yaşadığı gurur ve sevinçle kutlayan Allıoğlu, “Ticarette ve sporda büyük başarı elde eden sporcularımızla gurur duyuyoruz. Şampiyonluklarımızla gelen kupalarımızı derneğimizin en özel köşelerinde sergileyeceğiz. Takımlarımıza desteğimiz her zaman olduğu gibi bundan sonra da sürecek” dedi. Turnuva süresince ve finalde oyuncuları yalnız bırakmayan dernek yönetimi, üyeler ve sporcuların aileleri de şampiyonluk coşkusuna ortak olarak, bu gururun hep birlikte paylaşılmasına katkıda bulundu.Copyright  GGYD