Etkinlikler

Şampiyon GGYD

Ve Şampiyon GGYD                    

 

Haftalardır heyecanla takip edilen Şirketler Arası Voleybol Ligi’nde dün gece GGYD ile TUSAŞ takımları arasında final maçı oynandı. GGYD taraftarının tribünleri tıka basa doldurduğu, ortamı adeta karnaval yerine çevirdiği maçta ligin şampiyonu, GGYD Voleybol Takımı oldu.

 

Ankara’da bu yıl  Şirketler Arası Voleybol Ligi’nin şampiyonu, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Voleybol Takımı oldu. Ligde haftalardır devam eden çekişmeli karşılaşmalarda finale kadar gelen GGYD ve TUSAŞ takımları dün gece TOBB Etü Spor Salonu’nda karşılaştı. Final gecesinde takımlarını yalnız bırakmak istemeyen Başkentli girişimciler adeta salona akın etti, tribünleri tıka basa doldurdu. Eş ve çocuklarıyla birlikte geldikleri maçta ellerinde bayraklar, atkılar ve bandonun çaldığı şarkılar eşliğinde tribünleri karnaval yerine çeviren GGYD taraftarları, takımlarına da büyük moral oldu. Sadece ulusal ve uluslararası voleybol liglerinde görülebilecek sahnelerin yaşandığı tribünlerde GGYD taraftarını, Ankaragücü taraftarı da yalnız bırakmadı.

 

Unutulmaz O Anlar

Finale kadar gelen TUSAŞ ve GGYD takımları şampiyona maçında da inanılmaz bir performans gösterdi ve taraftarını coşturmayı başardı. Baştan sona heyecanla geçen maçın son setini de GGYD Voleybol Takımı aldı ve maçı 3-2’i maçı kazanarak Şirketler Arası Voleybol Ligi Şampiyonu oldu. Salonun adeta bayram yerine döndüğü o anlarda GGYD oyuncuları Arda Alkan, Berkay Berk, Beyza Özaydın, Burak İşkur, Çağlar Özden, Duygu Ergil, Elif Özkan, Gerçek Budak, Hakan Atlıhan, Hakan Tekmen, Murat Tetik, Onur Şahindur, Serkan Atmaca,Tuğba Koşka, Tuğrul Uz ve Zekeriya Taşdemir de sevinçlerini, taraftarlarıyla paylaştı. Ligde ayrıca GGYD oyuncusu Gerçek Budak da turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi. Lig boyunca takımını bir kez bile yalnız bırakmayan GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu ve üyeler, kupa ve madalya töreninden sonra oyuncuları tek tek tebrik etti.

                                                                                                      

 

 

 

 

                                                                                                      

 

 

 

 

 Copyright  GGYD