Etkinlikler

"İŞ'TE FIRSAT TOPLANTILARI 51"

16 Mart 2021 tarihinde Derneğimizin prestij organizasyonu İş'te Fırsat Toplantıları'nın 51'ncisi, Zoom üzerinden üyelerimizin geniş katılımıyla gerçekleşmiştir. Ünlü Yazar Ahmet Şerif İzgören'in konuşmacı olarak katıldığı toplantının açılışında bazı üyelerimiz firmaları ile ilgili sunum yaparken organizasyonun açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkanımız M. Nezih Allıoğlu, İş’te Fırsat Toplantıları’nın önemine işaret etmiş, sözlerini şöyle sürdürmüştür:

PANDEMİYE RAĞMEN ÜRETTİK

"İş'te Fırsat Toplantıları'nı benzer toplantılardan ayıran, üye katılımını her daim üst düzeyde tutan özelliklerden biri de sosyal yönünün çok güçlü olmasıdır. Daha önce tam 50 kez düzenlediğimiz bu toplantılarda bizler yalnızca önemli konuk konuşmacılarımızı dinleme fırsatı bulmadık. Aynı zamanda iş dışı ortamlarda bir araya gelerek günün yorgunluk ve stresini attık, kartvizit alışverişi yaparak birbirimizi ve yaptığımız işi daha iyi tanıma, bu sayede beraber ticaret yapma fırsatı da bulduk. Salgın nedeniyle yaklaşık bir yıldır organizasyonumuzun sosyalleşme kısmından mahrum kalsak da yine düzenli olarak bir araya geliyor, gerek üye firmalarımızın sunumları, gerekse katılımcı üyelerimiz arasındaki güçlü diyalog ve değerli konuşmacı konuklarımızla İş’te Fırsat’ın kurumsal kimliğinden fazlasıyla faydalanıyoruz. Umuyorum ki devam eden aşılama çalışmasıyla giderek daha fazla hissedeceğimiz normalleşme sürecinde, tıpkı bir yıl önce olduğu gibi yine büyük salonlarda, yine yüzyüze, yine kalabalık ortamlarda keyifle, neşeyle, İş’te Fırsat’ın ruhuna yaraşır şekilde buluşmalarımıza yeniden başlayacağız.

 

BİLGİ VE ÜRETİM COK ÖNEMLİ

 

Toplantımıza konuşmacı olarak katılan Yazar Ahmet Şerif İzgören de bilgi ve üretme üzerine etkileyici bir sunum gerçekleştirdi. Anadolu'nun göç veren her bölgesine üretim ve bilim merkezleri kurulması gerektiğini söyleyen İzgören, "Çocuklar için bilginin kapılarını sonuna kadar açmamız gerekir" ifadesini kullanmıştır.Copyright  GGYD