Etkinlikler

İFTAR ÇADIR YEMEĞİMİZ

19 Nisan 2022 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Türközü’nde 1500 kişilik iftar yemeği verdi. GGYD’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonu pandemi nedeniyle iki yıl aradan sonra bu yıl ilk kez Çankaya Belediyesi’nin Türközü’nde açtığı çadırda gerçekleştirildi. GGYD üyeleri halka açık olarak verdikleri iftar yemeğinde bir araya gelme sevincini yaşadılar.

Ramazan ayında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Başkanımız “Bugün tüm üyelerimiz canla başla vatandaşlarımız ile birlikte oldular, onlara hizmet ettiler. Biz geleneklerimizde olduğu üzere evimize gelen misafirlere en iyi şekilde hizmet ederiz. İftar çadırımızda gelen vatandaşlarımız da bizim misafirlerimizdir. Onları en iyi şekilde karşılamak bizim görevimizdir. Üyelerimiz aileleri ve çocukları ile burada yer aldılar. Birbirimize destek olup bir arada olmanın huzurunu yaşıyoruz. Böylesine özel günlerde birlik ve beraberliğin önemi daha çok fark ediliyor” diye konuştu.

Davet, Herkesi Mutlu Etti

GGYD ev sahipliğinde halka açık olarak gerçekleşen iftarda, GGYD Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu, GGYD Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyeleri, iftara katılım gösteren vatandaşların yemek dağıtımını birebir yaptılar. Misafirlerini kapıda karşılayan dernek üyeleri, yaşlı davetlileri masalarına kadar geçirip yemek dağıtım seremonisine eşlik ettiler. İftar yemeği dağıtımının ardından Başkanımız ve GGYD üyeleri davetlilerle birlikte oruçlarını açtılar.Copyright  GGYD