Etkinlikler

GGYD-SAMSUN,SİNOP GEZİSİ

19 Mayıs 2003 yılında kurulan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği kuruluşunun 19. yılını 19 Mayıs'ta Samsun'da Atatürk'ün Kurtuluş mücadelesini başlattığı yerde “Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” ile birlikte kutladı. 119  üyesi ile birlikte bu coşkulu kutlamayı Zafer Heykeline çelenk koyarak ölümsüzleştirdi. Samsun'da işyeri olan üyemiz sayın Adil Yavuzel’in  fabrika ziyareti ile başlayan Samsun gezisi 19 Mayıs akşamı kuruluş balosu ile renklendi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir makamında ziyaret edildi. Yönetim Kurulu Başkanı M.Nezih Allıoğlu ve beraberindeki heyet GGYD hakkında bilgi vererek Şubeleşme adımları atan derneğin Samsun’da şubeleşmesi ile ilgili desteklerini istediler.

Milli mücadelenin başlangıcının önemine de vurgu yapan Demir yönetim kurulu üyelerini ve beraberindeki heyeti Ankara'da derneği ziyaret etme sözü vererek ağırladı.

Öğlen yemeğinde üyemiz Hakan Sancur’un işletmesi olan Öncü Döner’de yemek sonrası çevre gezisi gerçekleştirildi.

İki gün süren etkinlik programının dönüşünde Sinop üzerinden gidilerek Sinop kalesi Hamsilos Koyu, İnceburun’a uğrayıp Ankara’ya dönüldü.Copyright  GGYD