Etkinlikler

GGYD’NİN ŞUBELEŞME ADIMLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Üyelerinin yurt içinde iş gücünü artırmak için yoğun bir çalışma yürüten Genç Girişim ve Yönetişim Derneğinin İzmir ilinde şubeleşme fikri doğrultusundaki ilk görüşmesini, İzmir’deki GGYD üyesi Levent Çeker aracılığıyla yapan GGYD Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte İzmir’e gitti.

70 firma yetkilisinin hazır bulunduğu ve İzmir’de şubeleşme konusunda bilgi alışverişinin gerçekleştiği toplantıda, GGYD Yönetim Kurulu üyeleri sırası ile dernek içeriği ve çalışma kurulları hakkında bilgi vererek, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Toplantıda hazır bulunan İzmir Valiliği Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ömer Albayrak ile Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Emel Solak, İzmir için Ankara merkezli bir derneğin şubesi olmanın önemine vurguda bulundu. Hem İzmir ile Ankara arasında oluşturulacak ticaret köprüsünün, her iki ilde yaşayan iş insanları için avantajlı olacağı ve çok ciddi somut katkılar sunacağı hem de kurucular kurulunun kurulması ve yakın zamanda şubenin oluşturulması konularında fikir birliğine varıldı.Copyright  GGYD