Etkinlikler

GGYD’den ATO Başkanı Baran’a tebrik ziyareti

14 Kasım 2022 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Allıoğlu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve ATO’nun 160 bin üyesini temsil eden meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri nedeniyle Başkan Baran’ı tebrik etti.

GGYD Yönetim Kurulu Başkanı Allıoğlu bu seçimin ATO tarihinin en yüksek katılımlı seçimi oluğunu ifade ederken 10 GGYD üyesi iş insanın da meslek komitelerine seçildiğini belirtti.

 

Baran’a dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Allıoğlu “Bugüne kadar meslek odamızla birlikte birçok güzel işe imza attık ve bunun devam edeceğine inancım tam. Önümüzdeki süreci en verimli şekilde geçireceğiz. Üyelerimiz ATO’nun meslek komitelerine seçildi. Hem derneğimiz bünyesinde hem odamız çatısı altında iş dünyasına faydalı etkinlikler gerçekleştirmek için temaslarımız devam edecektir” dedi.

ATO Başkanı Baran da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “iş dünyamıza yararlı olabilecek her türlü projede olmaya hazırız. Bu anlamlı ziyaretiniz için de çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Ziyarette GGYD Başkanı Allıoğlu, ATO Başkanı Baran’a plaket verdi.Copyright  GGYD