Etkinlikler

GGYD AKADEMİ- “Sadeleşme Eğitimi “

GGYD Genel Başkanı Allıoğlu, “Sadeleşme işyerlerinde verimliliği artırır”

13 Haziran 2023 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD), “Selen Baranoğlu ile Yaşamda Sadeleşme Eğitimi”ni CPOtel’de gerçekleştirdi.

GGYD Eğitim Kurulu tarafından organize edilen eğitimde  Genel Başkan Allıoğlu, “Sadeleşme bir iş insanının daha kaliteli, huzurlu ve rahat bir yaşam sürmesini sağlar. Sadeleşmenin verimliliğimizi arttıracağını düşündüğümüz için üyelerimizi bu etkinlikle buluşturduk” dedi.

Allıoğlu eğitime katılım oranının yüksek olduğunu belirterek, “Etkinliğe katılım çok yüksek daha da önemli olan aktif geçen bir etkinlik herkes kendi özelini açıp önceliklerini ve eksikliklerini sorguluyor. bununla ilgili sorular soruyor. Bu da bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

GGYD üyesi olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Eğitmen Selen Baranoğlu ise “Sadeleşme bir araç peki biz bunu nasıl kullanacağız? Eğer organize bir şekilde kullanabilirsek başarıya daha hızlı yol alabiliriz. Şirket içindeki mail yazışma prosedürü bile sadeleştirilebilir. Çalışanlarına sürekli mail atan kurumlar var. Bu sistem verilmek istenen mesajları önleyecek şekilde sadeleştirildiğinde görev ve sorumluluklar daha netleşiyor” ifadelerini kullandı.

GGYD üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği eğitimin sonunda katılımcılara GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu imzalı katılım belgeleri verildi.Copyright  GGYD