Duyurular

GGYD

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği(GGYD) olarak, 27-28 Kasım 2015 tarihinde Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD) ile birlikte“Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı”düzenlemekteyiz. Dernek üyelerimiz fuara katılımları durumunda özel ıskonto alacaklardır.

 

Global Girişimcilik Haftası Etkinlikleri kapsamında; ilki gerçekleşecek olanUluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı’nakamu kurum ve kuruluşları, danışmanlık firmaları, teknoloji firmaları, dijital pazarlama ile hizmet veren firmalar, e-ticaret firmaları, GSM operatörleri, inovasyon firmaları, online sosyal medya firmaları, AR-GE firmaları, bilişim firmaları,  kobiler, distribütör firmalar, pazarlama ve dış ticaret firmaları, uluslararası dernek ve kurumlar, üniversiteler ve özel sektörde faaliyet gösteren sektör firmalarından oluşan yurt içi ve yurt dışı olmak üzere;  3000 kişinin üzerinde uzman ve sektör temsilcisinin katılması beklenmektedir.

 

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD)  himayelerinde düzenlenecek olan,“Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı”ile ilgili detaylı bilgiyehttp://hhbexpo.com.tr/isef2015/linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 Copyright  GGYD