Etkinlikler

GENÇ GİRİŞİM VE YÖNETİŞİM DERNEĞİ BURSA’YA ÇIKARMA YAPTI

GENÇ GİRİŞİM VE YÖNETİŞİM DERNEĞİ

BURSA’YA ÇIKARMA YAPTI

GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu:

“Ekonomik ve ticari ilişkilerimiz üyelerimiz aracılığıyla gelişiyor”

9 Mayıs 2023 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Bursa’ya çıkarma yaptı. GGYD, Genel Başkan M. Nezih Allıoğlu öncülüğünde Yönetim Kurulu üyeleri ile Bursa’da yeni üye buluşma toplantısı düzenledi. Konya, İzmir, Çorum ve Bursa ile Türkiye genelinde dört şubesi bulunan GGYD, Bursa’da yeni üye tanışma toplantısı düzenledi. GGYD yeni üye tanışma toplantısına Bursalı iş insanları yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda, üyeler arasındaki işbirliği ve ticaretin geliştirilmesine yönelik neler yapılabileceği ve yeni projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Bursalı iş insanlarının GGYD’ye katılmasından duyduğu memnuniyetini dile getiren GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu, “Birleşerek, yeni üyelerimiz ile büyüyoruz. GGYD’nin temel hedeflerinden birisi üyeler arasındaki işbirliğini geliştirerek, ekonomik ve ticari ilişkilerin GGYD üyeleri aracılığıyla geliştirilmesini sağlamak. Bugün de Bursalı iş insanlarımız ile birlikte olmaktan mutluyuz ” dedi.

“GGYD sadece iş konuşulan bir yer değil”

GGYD Yönetim Kurulu üyelerinin şirketleri hakkında tanıtıcı bilgiler aktardıkları toplantıda görüş alışverişinde bulunuldu. Şube sayılarını artırmayı hedeflediklerini belirten M. Nezih Allıoğlu, “Yeni şubelerimizi açarak yılsonuna kadar 2 bin üyeye ulaşmayı planlıyoruz” dedi. Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin sadece üyeleri arasındaki ticareti geliştirmeyi amaçlamadığını vurgulayan Allıoğlu, “GGYD sadece iş konuşulan bir yer değil. Üyelerimiz arasındaki iş ilişkilerinin yanında sosyal ilişkilerin de gelişmesine önem veriyoruz. Bu kapsamda çalışan ticari, sosyal ve kültürel projeler üreten 12 topluluk ve 13 kurulumuz var. Basketbol, voleybol ya da futbol takımı olan nadir STK’lardan biriyiz” dedi.

Nilüferler Okusun

GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu “Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu” ile gençlerin eğitimine katkı sağladıklarına değinerek, “Bizim adımızda gençlik var. Gençler bizim için çok önemli. Bugün yüzlerce gencimize karşılıksız eğitim bursu veriyoruz. Öğrencilerimizin staj ihtiyaçları, iş, istihdam olanakları konusunda yanlarındayız. Bu proje kapsamında 6 Şubat depremlerinden etkilenen 50 kız çocuğumuza eğitim bursu verdik. Bu zor süreçte önceliğimiz depremzede vatandaşlarımız oldu. İş insanları olarak topluma karşı sorumlu olmalıyız. Bu sorumluluğu iliklerimize kadar hissederek çalışıyoruz”  diye konuştu.

GGYD üye iş yerleri ziyaret edildi

Toplantının ardından GGYD Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve GGYD Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa’da GGYD üye iş yerlerini ziyaret etti. M. Nezih Allıoğlu, Bursa’nın Türkiye için önemli bir ticaret merkezi olduğunun altını çizerek “Bursa şubemiz burada çok güzel çalışıyor. GGYD Bursa Şube Başkanımız Timur Tanyer ve ekibine çalışmaları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Copyright  GGYD