Etkinlikler

"GELENEKSEL YAZ BULUŞMASI"- HAMAKLI BAHÇE

Yılın En Güzel, En Renkli Buluşması

4 Temmuz 2021 tarihinde Derneğimizin heyecanla beklenen Geleneksel Yaz Buluşması, normale dönüş sürecinde çok büyük ilgi gördü, eğlenceli görüntülere sahne oldu. Üyelerin ailece katıldığı etkinlik adeta panayır havasında geçti.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) tarafından her yıl temmuz ayında düzenlenen Geleneksel Yaz Buluşması, bu yıl da İncek’teki Hamaklı Bahçe’de gerçekleşti. Başkanımız M. Nezih Alloğlu ve yönetiminin ev sahipliğindeki etkinliğe, üyeler ve aileleri, STK Başkan ve yöneticileri büyük ilgi gösterdi. 1.5 yılı aşkın süredir toplu etkinlik yapmayan dernek üyeleri, açık havadaki bu buluşmaya adeta akın etti. Öğleden sonra başlayıp, gece geç saatlere kadar devam eden Yaz Buluşması’na katılanlar, hazırlanan aktivitelerde adeta çocuklar gibi şendi.

Panayır Havasında Yaz Buluşması

Adeta panayır havasında geçen etkinlikte küçükler bir tarafta trambolin, oyun havuzu ve palyaço ile eğlenirken, büyükler de bahçenin dört bir yanına dağılan aktivitilere katıldı. Kimi rodeoda şansını denedi, kimi tavla turnuvası, mini futbol, dev boy tombala, voleybol turnuvası ve canlı langırtta mücaele etti, kimi de kareoke, şişme kale ve trambolinde keyifli dakikalar geçirdi. Güzel bir temmuz günü, yemyeşil açık alanda özlem gideren genç girişimciler, çeşitli firmalarca açılan standlardan da alışveriş yaptı.

Burs Fonuna Destek Yağdı

GGYD’nin en uzun soluklu projelerinden biri olan ve ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs desteği sağlayan Nilüferler Yetişiyor Fonu’na da etkinlikte adeta destek yağdı. Hem Yaz Buluşması bilet fiyatlarından hem de etkinlikte yapılan çekilişlerden, Nilüferler Yetişiyor Fonu’na katkıda bulunuldu. GGYD Başkanı M.Nezih Alloğlu, salgın nedeniyle GGYD üyelerinin de ticaret hayatlarında, sosyal hayatlarında kayıplar yaşadığını söyledi, “Normalleşme sürecine denk gelen Yaz Buluşması etkinliğimiz bu anlamda hepimize moral oldu. Üyelerimizin, eş ve çocuklarının gözlerindeki sevinç ve umut görülmeye değerdi. Umuyoruz ki bundan sonra tıpkı eskisi gibi sık sık bir araya gelebilelim” dedi.Copyright  GGYD