Etkinlikler

Business Cup 2020’de GGYD Futbol Takımı

Şirketler arası futbol ligi Business Cup 2020’de GGYD Futbol Takımı, ilk iki hafta maçlarında rakiplerini yenmeyi başardı. Başkentli genç girişimciler, Antalya finaline adım adım ilerliyor. 

 

Ankara, İstanbul, İzmir Konya, Adana ve Kocaeli'de kurumlar arasında düzenlenen ve her yıl büyük heyecan yaşatan Business Cup’ta 2020 ligi için heyecan dorukta. Türkiye'nin en büyük şirketler arası futbol ligi Business Cup 2020’nin Ankara ayağında Başkentli genç girişimcilerin çatı kuruluşu olan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Futbol Takımı da mücadele ediyor. OSTİM Halı Saha’daki mücadelede ilk hafta Simitçi Dünyası’nın 5-4 mağlup eden genç girişimciler, ikinci hafta karşılaşmasında ise Strauman’a 7-3’lük fark attı.

 

Pandemi koşulları altında gerçekleşen karşılaşmalar büyük oranda Youtube’dan canlı izlenirken, GGYD üyeleri de takımlarına sosyal medya üzerinden destekledi. Hayli çekişmeli, bir o kadar da heyecanlı geçen karşılaşmalarda rakiplerini gol yağmuruna tutan genç girişimciler, Antalya’da yapılacak finaller için gün saymaya başladı.  GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu; GGYD Spor Kulübü’ne bağlı futbol, basketbol ve voleybol takımlarının amatör liglerde başarıyla mücadele ettiklerini, iş yaşamındaki başarılarını sahalara taşıyan üyelerle gurur duyduklarını söyledi.Copyright  GGYD