Duyurular

BASIN AÇIKLAMASI

BASIN AÇIKLAMASI

Türkiye’nin yönetim merkezi, Başkentimiz, güzel şehrimiz Ankara, 5 ay içerisinde 3. kez hain bir terör saldırısına maruz kalmıştır.

Ankara’nın en işlek bölgesinde meydana gelen ve çok sayıda vatandaşımızın ölümüne ya da yaralanmasına neden olan bu saldırı, sadece ülkemize değil tüm insanlığa karşı yapılmıştır.

Direkt sivil halkımızı hedef alan ve onlarca masum insanın ölümüne yol açan terör saldırısını şiddetle kınıyor, sorumluların en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyoruz.

Türk iş dünyasının temsilcileri olarak bu saldırılar karşısında asla yılgınlığa kapılmayacağımızın, terörle mücadelede devletimizin yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz.

Kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize kast eden tüm unsurların ortadan kaldırılması konusunda güçlü bir irade gösterilmesi, başta istihbaratımızın güçlendirilmesi ve halkımızın kendini daha güvende hissetmesi konusunda  tam bir işbirliği içinde olunmasının şart olduğuna inanıyoruz.

GGYD olarak Kızılay saldırısında yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet ve kederli ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Milletimizin başı Sağolsun.

 

 

Saygılarımızla,

GGYD Yönetim Kurulu Adına

Başkan M.Nezih AllıoğluCopyright  GGYD