Etkinlikler

ATO Başkanı Sayın Gürsel BARAN'ın Derneğimizi Ziyareti

21 Mart 2018 tarihinde ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, derneğimizi ziyaret etmişlerdir. ATO Başkanı geçmişini ve gelecek planlarını anlattı. Üyelerimizin sorularını yanıtlayan Başkan Baran, “Yapacak çok işimiz var” dedi.

Başkanımız M. Nezih Allıoğlu ve yönetiminin ev sahipliğindeki toplantıya TÜSİAV ve GGYD Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Başkanı Veli Sarıtoprak da katılırken, ziyarette Başkan Baran “GGYD çok önemli ve büyük bir topluluk. Kenetlenmiş, inanmış ve güçbirliği yapmış bir topluluk” dedi. 
Toplantıda genç girişimcilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Baran, direkt uçuşlarla ilgili bir soruya, yoğun girişimler sonucu yurtdışına direkt uçuş sayısının arttırıldığını, söyledi. Baran, “Ankaralılılar da bu uçuşlara sahip çıktı ve doluluk oranları yüzde 80’lere çıktı. Yeni seferler içinse görüşmelerimiz sürüyor” dedi. 
Fuarla ilgili bir başka soruya ise Başkan Baran, “Fuar konusu, Ankara’nın kanayan yarası. Ancak konuyla ilgili ciddi gelişmeler yaşanıyor. İnşallah yakında yeni fuar merkezine kavuşmuş olacağız” yanıtını verdi. 
Başkan Gürsel Baran, kadınların ATO’daki etkinliğine ilişkin bir diğer soruya da, “Kadın üyelerimizin yönetimimizde daha aktif olmasını ben de çok istiyor, bu konuda kendilerine her türlü desteğe verdiğimin, vereceğimin bilinmesini istiyorum. Temennim, yönetimdeki kadın temsili oranının yüzde 10’dan fazla olması” diye cevap verdi. ATO Başkanı Gürsel Baran üyelerimize seçim sonrası planladıkları projelere ilişkin bilgi de verdi.Copyright  GGYD