Etkinlikler

Ankara Vergi Daire Başkanı Sayın Yüksel DUMAN Ziyareti

29 Haziran 2022 tarihinde Yönetim Kurulu başkanımız Sayın Nezih Alloğlu  ve beraberindeki Yönetim kurulu üyeleri  Ankara Vergi Dairesi Başkanlığını ziyaret etti. Daire Başkanı Sayın Yüksel Duman; heyetimizi toplantı salonunda Gelir Kanunları Gelir Vergileri Grup Müdürü Halil Çağdaş Baran, Usul Müdürü Durmuş Erdem Arslanoğlu, Tahsilat Müdürü Hasan Aydınoğlu ve Strateji Müdürü Recep Serdar ile birlikte kabul etti.

Samimi geçen tanışma ve sohbetin ardından karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. İki kurum yapılan toplantıda ileriye dönük fikirleri, inovatif stratejileri konuştu. Başkanımız M.Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz, derneğin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman dijitalleşme yolunda atılan adımları ve genel değerlendirmelerini paylaştı. Yüksel Duman, GGYD gibi sivil toplum kuruluşlarının genellikle İstanbul’da kurulu olduğunu belirtti ve Ankara merkezli derneklerin öneminden bahsetti.

Yapılan görüşmenin ardından Başkanımız M. Nezih Allıoğlu, Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman’a plaket takdim etti.Copyright  GGYD