Etkinlikler

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sayın Gürsel Baran Ziyareti

5 Temmuz 2022 tarihinde Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran’ı makamında ziyaret etti. GGYD Yönetim Kurulu, GGYD Parlamento ve Kamu İlişkileri Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette ATO Başkanı Baran’a GGYD faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verildi. Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) çoğunluğunun İstanbul merkezli olduğunu ve bu yüzden Ankara’da kurulan derneklerin Ankara iş dünyası açısından daha bir önemli hale geldiğini aktaran GGYD Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu, “Sivil Toplum Kuruluşları, dernekler genellikle İstanbul’da kurulup daha sonra Ankara’ya gelirler. Biz ise Ankara’da kurulmuş bir derneğiz. Derneğimizin misyon ve vizyonuna uygun bir şekilde daha yaygın yani Türkiye genelinde var olan bir dernek olmasını sağlamak için ekip arkadaşlarımız ile sürekli çalışıyoruz” dedi. ATO ve GGYD arasındaki iş birliği ve ilişkilere dikkat çeken Allıoğlu, “Ankara Ticaret Odası bizim odamız, GGYD ise sizin derneğiniz.  Birbirimize karşılıklı destek olabilmişsek ne mutlu bize” diye konuştu.

 

Ankara merkezli derneklere her zaman destek olacaklarını aktaran ATO Başkanı Gürsel Baran ise “Ankara Ticaret Odası olarak Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin çalışmalarına her zaman katkı vermekten büyük mutluluk duyacağız” ifadesini kullandı.

 

“Hayatın Matematiği” kitabı armağan edildi

Samimi bir sohbet havasında geçen toplantıda ATO ev sahipliğinde 30-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen, GGYD’nin de katıldığı Eko İklim Zirvesi ve Fuarı ile Ankara ve Türkiye gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu, geleceğe yönelik potansiyel projeler ve iş birlikleri hakkında konuşuldu. Toplantının ardından GGYD Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu, ATO Başkanı Gürsel Baran’a plaket takdim etti. GGYD üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Sibel Arda, “Hayatın Matematiği” isimli kitabını ATO Başkanı Gürsel Baran’a armağan etti.

 Copyright  GGYD