Etkinlikler

20 ARALIK 2019 -YILBAŞI BALOMUZ- SELAMİ ŞAHİN

20 Aralık 2019 tarihinde, Derneğimizin Yılbaşı Balosu ünlü sanatçı Selami Şahin'in sahne aldığı muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti.

600 seçkin konuğun katıldığı davette Başkanımız umut dolu mesajlar verdi.

Derneğimizin geleneksel yılbaşı balosu Bilkent Otel ve Konferans Salon’nda yapıldı. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, iş, sanat, siyaset ve medya dünyasından konuklar ile dernek üyelerinden oluşan davetliler başkanımız ve yönetim kurulu tarafından kapıda karşılandı. Konukların şık kıyafetler içinde adeta göz kamaştırdı.

Son bir yıl içerisinde 100’den fazla etkinlik düzenlediklerini, 3.5 güne bir organizasyon sığdırarak kırılması zor bir rekora imza attıklarını söyleyen Başkanımız Derneğimizin bir STK’dan çok öte bir yapı olduğuna vurgu yaptı, Üyelerinin ekonomik ve sosyal yaşamlarına katkıda bulunan faaliyetlerin yanı sıra toplumun dezavantajlı kesimlerine dönük yardım faaliyetleri ile de adeta bir sosyal dernek gibi çalıştıklarını kaydeden Başkanımız, yeni dönemde de yepyeni projelerle tempoyu düşürmeyeceklerini söyledi.

2020 yılında hayata geçirecekleri en önemli çalışmalardan birinin Ankara Üniversitesi Teknopark ile birlikte düzenleyecekleri “Girişimcilik Yarışması” olacağını ifade eden Başkanımız bu yarışma sonunda iş dünyasına yeni girişimciler kazandıracaklarının altını çizdi. Üke koşulları ne olursa olsun daha fazla çalışmaktan ve üretmekten asla vazgeçmeyeceklerini de söyleyen Başkanımız, “Milletçe her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Biz dış dünyaya karşı birlik içinde olursak işte o zaman Türkiye'nin karşısında hiç bir güç duramaz, işte o zaman Türk ekonomisi dünyanın en güçlü ekonomileri arasında yer alır” dedi.

 

ASO ve ATO başkanlarının da birlik ve beraberlik mesajları verdiği, Derneğimiz çalışmalarından övgüyle söz ettiği gecede daha sonra derneğe son bir yıl içinde üye olan 110 genç girişimciye ve gecenin düzenlenmesine katkıda bulunan sponsorlara plaket takdim edildi. Son derece keyifli bir ortamda gerçekleşen gecede daha sonra sahneye fantezi müziğinin en güçlü seslerinden Selami Şahin çıktı. Ünlü sanatçı yaklaşık 2 saat kaldığı sahnede son albümündeki şarkılar başta olmak üzere dillere pelsenk olan en güzel şarkılarını seslendirdi, Başkenti genç girişimcilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Pistin bir an bile boş kalmadığı baloda geleneksel yılbaşı pastası hep birlikte kesilirken, gecenin finalinde her zamanki gibi 10. Yıl Marşı coşkuyla söylendi.

 Copyright  GGYD